من نحن

Ünallar Makina İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

1980 yılında “en son teknolojileri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Ünallar Makina , (www.unallarmakina.com.trإن ماكينات أونالار ذات الموقع الالكتروني(www.unallarmakina.com.tr) التي انطلقت بمبدأ "توفير حلول عالمية المستوى لعملائها باستخدام أحدث التقنيات" في عام 1980 ، وصلت إلى المكانة التي تستحقها في هذه القطاعات من خلال إنتاج مختلف الآلات و إنشاء منشآت في مجال إعادة تدوير الآلات والمعدات الهيدروليكية والهوائية.

Mühendislik hizmetleri ile; Hidrolik blok tasarımı ve imalatı, hidrolik güç ünitesi ve imalatı ve hidrolik silindir imalatının yanı sıra ‘’GERİ DÖNÜŞÜM ‘’ ile ilgili  müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla deneyimli mühendisleri, satış ve imalat personeli, teknik destek ve satış sonrası hizmetleri ile sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Amacımız; kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamaktır.

Ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiş olup %100 Türk yapımıdır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve donanıma sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli artırmayı hedeflemektedir.

Bu anlamda web sitemizdeki ürünlerimiz ve ayrıca “Geri Dönüşüm” sektöründe ihtiyacınız olan makineler ve tesisler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Ünallar Makina Online Destek
Merhaba. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize yazınız.