Kurumsal

Ünallar Makina


1998 yılında “En yeni  teknolojileri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Ünallar Makina, geçen 19 yıllık süreçte Adana’da ki en büyük Hidrolik ve Pnömatik  üretimi yapan firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Mühendislik hizmetleriyle; hidrolik blok tasarımı ve imalatı, hidrolik güç üntesi ve imalatı ve hidrolik silindir imalatının yanı sıra hidrolik ve pnömatik malzeme satışını geniş bir ürün yelpazesinde müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedef haline getirmiştir.

Bünyesinde bulundurduğu deneyimli mühendis, satış ve imalat elemanları ile kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla teknik destek ve satış sonrası hizmeti ile sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Amacımız; her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin talebini en iyi şekilde karşılamaktır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Vizyonumuz

Misyonumuz

ArabicEnglishGermanRussianTurkish